inline/alertinline/chevron-leftinline/chevron-left-aquainline/chevron-rightinline/chevron-right-aquainline/clearinline/downloadinline/logininline/logoutinline/menu-closeinline/menu-openinline/modal-closeinline/modal-close-whiteinline/next-aquainline/play-largeinline/pointer-moreinline/previous-aquainline/searchinline/social-facebookinline/social-instagraminline/social-linkedininline/social-twitterinline/social-youtube

Ik wil mijn oldtimer verzekeren op basis van de getaxeerde waarde. Kan dit?

Ja, dat kan. U moet een taxatierapport hebben dat niet ouder is dan 3 jaar en dat is gemaakt door een deskundig taxateur. De taxateur moet erkend worden door de Federatie van Historische Automobiel- en Motorfietsclubs. En in het taxatierapport moet de taxateur verwijzen naar artikel 7:960 van het Burgerlijk Wetboek.